A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o.

Kaštanová 205, Náchod-Babí, 54701

Jsme HOTEL, avšak nejenom to...

Naši hosté, když k nám přijíždějí vidí pod slovem HOTEL hezkou budovu, nově zařízené a pohodlné pokoje a špičkově vybavené Wellness centrum. Když od nás pak odjíždějí a proč se většinou k nám také vracejí, jsou naše služby, individuální péče a příjemná atmosféra.

Hotel TOMMY je situován na Babí - v malebné příměstské části města Náchod. Přijměte naše pozvání do příjemných a zcela originálních interiérů nově zrekonstruovaného rodinného hotelu. K Vašemu pohodlí v rámci ubytování poslouží 30 dvoulůžkových luxusních pokojů, zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. Hotelové pokoje jsou rozděleny do kategorie Economy class, Standard class a Superior class. Romantické podkrovní pokoje nabízejí překrásný výhled na česko - polskou hranici s podhůřím kladské kotliny.
Ubytování - nabídka pokojů:
30 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením
celková kapacita hotelu pro ubytování včetně přistýlek – 68 osob
a/ Economy class - 12 dvoulůžkových pokojů
b/ Standart class - 4 dvoulůžkové pokoje
c/ Superior class - 14 dvoulůžkových pokojů
všechny dvoulůžkové pokoje je možné uspořádat jako single (jednolůžkové), twin (dvoulůžkové s lůžky od sebe) / double (dvoulůžkové s manželskou postelí)
kromě přistýlky je možné objednat si dětskou postýlku
domácí mazlíčci jsou na hotelu povoleni (za poplatek 500,- Kč / noc)
hotel je řešen jako bezbariérový s výtahem

Důležité informace k Vašemu ubytování:
Rezervaci můžete provést pomocí našeho on-line rezervačního formuláře v sekci Rezervace nebo telefonicky na +420 491 452 452 / +420 602 138 333.
Čas příjezdu (check-in): mezi 14.00 – 22.00 hod.
Příjezd na hotel po 22,00 hodině je třeba hlásit dopředu na hotelové recepci (telefonicky nebo při rezervaci pobytu). Hotel se po 22,00 hodině zavírá a bez předchozí domluvy není možné se později ubytovat.
Čas odjezdu (check –out): mezi 8,00 - 10.30 hod.
Dřívější odjezd z hotelu (před 8,00 hod.) je třeba domluvit při příjezdu na hotelové recepci.
V případě, že byste rádi využili dřívějšího příjezdu (před 14.00 hod.) nebo naopak pozdějšího odjezdu (po 10.30 hod.), můžete kontaktovat naši hotelovou recepci na tel. čísle +420 491 452 452. Pokud to bude možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.


Wellness Hotel TOMMY nabízí svým hostům nové pojetí relaxace a odpočinku v oblasti Náchodska. Jedná se o nabídku luxusního ubytování včetně doprovodných spa a relaxačních služeb. Připravili jsme pro Vás celou řadu wellness programů a wellness pobytů pro upevnění Vašeho zdraví, zlepšení kondice a pozvednutí sebevědomí. Relaxační procedury Vám doporučí hotelový diplomovaný masér.

Svůj personál si pečlivě vybíráme a u uchazečů o zaměstnání mimo jiné akceptujeme osvědčení o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

Kontaktní osoba Václav Andrejs
Telefon: +420491452452
E-mail: andrejs@hotel-tommy.com
Web: http://www.hotel-tommy.com/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

andrejs@hotel-tommy.com | Informace přidány: 2015 Jun 10 00:03:24