3D FITNESS s.r.o.

Orlická kasárna, Žamberk, 56401

3D FITNESS je společnost založená na mnohaletých zkušenostech opírající se o velmi úzkou spolupráci s lídry světového fitness. Jsme tým mladých a dynamických lidí. Realizujeme úspěšná fitness centra. Vytváříme příjemnou atmosféru při dlouhodobých vztazích s klienty u velkých i malých projektů.

3D FITNESS = Desire, Determination, Dedication and ....Dreams

Během několika let se nám podařilo vybudovat dominantní postavení v dodávce sportovní hudby a profesionálního fitness nářadí. Nyní nabízíme celou řadu produktů od nejsilnějších světových producentů hudby pro sport, skupinová cvičení, funkční trénink a komplexní vybavení pro fitness.

Zabýváme se i aktivní podporou nově začínajících i stávajících instruktorů a cvičitelů. Díky dlouhodobé spolupráci s předními vzdělávacími institucemi v ČR jako je Face Czech nebo CSAE, se zúčastňujeme všech významných kongresů a školení.

V rámci našich personálních procesů uznáváme a podporujeme Národní soustavu kvalifikací a připravujeme i autorizovanou osobu v oblasti profesních kvalifikací souvisejících s činností naší firmy.

Kontakt

Kontaktní osoba Miroslav Jirčík
Telefon: 605941667
E-mail: miroslav.jircik@3dfitness.cz
Web: http://www.3dfitness.cz/

Uložte si firmy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde se nachází

Zdroj informací

miroslav.jircik@3dfitness.cz | Informace přidány: 2015 Jul 3 11:00:08