Profesní rozvoj a nábor kvalifikovaných zaměstnanců

 

Jsme tu pro všechny firmy a organizace

  • které se chtějí zdarma zviditelnit a prezentovat svou nabídku na trhu práce
  • které chtějí zdarma inzerovat své služby v oblasti vzdělávání a rekvalifikace
  • které hledají kvalifikované zaměstnance a kterým není lhostejný profesní rozvoj stávajících zaměstnanců
  • které chtějí pro svůj rozvoj využívat státem podporovanou Národní soustavu profesních kvalifikací v praxi
Registrujte firmu a zdarma inzerujte volná místa!

Co získáte bezplatnou registrací?

Oslovíte více než 10 000 uživatelů portálu,
kteří se starají o svůj profesní růst

Volná místa, vzdělávací kurzy, zkoušky z profesních kvalifikací a další související informace přichází na tento portál hledat více než 10 000 uživatelů z celé ČR. Jsou to motivovaní lidé, kteří aktivně pracují na svém profesním rozvoji a kariérním růstu. Přidejte na portál informace o své firmě, a dejte tak lidem vědět, koho právě hledáte, budete v blízké době hledat nebo jaké jiné formy spolupráce nabízíte.

Nasměrujete potenciální zaměstnance
k rozvoji dovedností, které potřebujete

Díky tzv. budoucí poptávce můžete ovlivnit všechny, kdo se aktivně starají o svůj profesní rozvoj, aby se rozvíjeli vaším směrem. Vytvoříte dlouhodobou poptávku po lidech určitých profesí a kvalifikace, která bude určovat trend na trhu práce. Pro popis poptávky využijete Národní soustavu kvalifikací, státem garantovanou sadu profesních zkoušek. V poptávce označíte, o které zkoušky máte resp, budete mít zájem, a ovlivníte tak další profesní vzdělávání tisíců návštěvníků portálu.

Nabídnete další služby a informace
v profesním vzdělávání

Nabízíte sami profesní vzdělávání, stáže, odborné publikace nebo poradenské služby? Chcete upozornit na doplňkové informace, videa, testy? Můžete nabídnout cokoliv dalšího, co by mohlo zajímat lidi, kteří se chtějí zlepšit ve své profesi nebo získat novou? Zaregistrujte se a přes jednoduché rozhraní můžete na náš portál přidat svůj vlastní obsah/nabídku. Nabídku přiřadíte přímo k profesím a uživatelé portálu si ji pak snadno a cíleně najdou.

TIP: Zacilte přesněji svou nabídku

Možná už publikujete svá volná místa přes úřady práce, své profesní kurzy na DAT CZ nebo přes další naše partnery. Tyto informace se automaticky přebírají na náš portál. Pokud si založíte profil své firmy, objeví se u něj automaticky. Umožníme vám upřesnit, kterých profesních kvalifikací se vaše údaje týkají, které profesní kvalifikace vyžadujete nebo upřednostňujete při náboru nových zaměstnanců.

Zdarma inzerujete volná místa

Na tomto portálu můžete zdarma nabídnout volná místa, která potřebujete obsadit - aktuálně či v dlouhodobějším horizontu. Stačí zadat několik základních údajů a Vaši nabídku si obratem přečtou návštěvníci portálu. Pro svou nabídku můžete navíc specifikovat konkrétní profesní kvalifikace, které pro danou pozici požadujete a zacílit ji tak přímo na kvalifikované uchazeče. Nabídku můžete kdykoli obratem zrušit nebo upravit. U svých inzerátů navíc můžete sledovat statistiku jejich zobrazení ze strany uživatelů - dozvíte se tak, nakolik je vaše nabídka pro uživatele zajímavá.

Svou firmu prezentujete prostřednictvím vlastního profilu

Profil své firmy založíte za několik minut. Název, adresa, kontaktní informace, stručný popis, zaměření... Profil se nabídne uživatelům, kteří ve vašem oboru a regionu hledají příležitost k profesnímu růstu.

Zdarma inzerujete své služby v oblasti vzdělávání a rekvalifikace

Pořádáte rekvalifikační kurzy a/nebo zajišťujete zkoušky k profesním kvalifikacím? Portál vám v takovém případě nabízí možnost zdarma inzerovat své služby a nabízet je cíleně uživatelům, kteří se aktivně zajímají o svůj profesní rozvoj. Založte si na portálu svůj profil a přidejte stručnou informaci o své nabídce, včetně svého loga nebo odkazu na své stránky. Na portál můžete také zdarma přidat vlastní jednoduchý online test, v němž zájemci mohou zhodnotit své znalosti. Na základě výsledků testu vás mohou následně kontaktovat a domluvit si svou účast na vaší zkoušce či kurzu. Podívejte se na příklad online testu a přečtěte si podrobněji, jak test připravit.