O projektu

 
  • Nemáte práci a hledáte ji?
  • Chcete změnit svou profesi a rekvalifikovat se?
  • Vracíte se zpátky do práce po rodičovské dovolené a chcete se zorientovat na pracovním trhu?
  • Jste firma a hledáte kvalifikované zaměstnance? A chcete svou nabídku zdarma inzerovat?
  • Pořádáte rekvalifikační kurzy a chcete o nich dát vědět?
Portál www.vzdelavaniaprace.cz je to pro všechny, kteří potřebují pomoc na trhu práce. Pomáhá jednotlivcům najít novou profesi, práci nebo vzdělávací kurz. Pomáhá zaměstnavatelům najít nové kvalifikované zaměstnance. A pomáhá vzdělávacím firmám oslovit zájemce o rekvalifikaci. Portál www.vzdelavaniaprace.cz je místo, kde se jednotlivci, zaměstnavatelé i vzdělavatelé “potkávají” a sdílí spolu důležité informace potřebné pro svůj rozvoj.
  • Pokud jste zaměstnavatel, pomůžeme vám zdarma inzerovat vaši nabídku volných míst a najít kvalifikované lidské zdroje.
  • Pokud jste jednotlivec, pomůžeme vám ujasnit si, jakou profesi chcete dělat, co přesně musíte umět, kde se to můžete naučit, kde složíte potřebnou zkoušku a získáte certifikát a kde se můžete ucházet o novou práci.
  • Pokud jste vzdělavatel, pomůžeme vám zdarma nabízet vaše kurzy a zkoušky relevantním zájemcům o rekvalifikaci.
 

POMŮŽEME VÁM!

Zdarma se registrujte a pojďte s námi objevovat nové možnosti v práci a vzdělávání!

Registrace

Co všechno získám bezplatnou registrací?

Portál www.vzdelavaniaprace.cz vznikl v rámci projektu Rozvoj a implementace Národní soustavy kvalifikací (NSK). NSK je průběžně budovaný, státem podporovaný a občany i zaměstnavateli využitelný registr profesních kvalifikací existujících na pracovním trhu v ČR. Umožňuje zájemcům prokázat, že ovládají zvolenou kvalifikaci, a získat celostátně uznávaný certifikát, aniž by museli znovu zasednout do školních lavic. Rozvoj a implementaci Národní soustavy kvalifikací zajišťuje stejnojmenný projekt MŠMT financovaný Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR. Řešitelem projektu je Národní ústav pro vzdělávání.