Jaká je náplň kurzu?

Máte rádi děti? Starali jste o ně již mnohokrát a máte v této oblasti bohaté zkušenosti? Chcete své dovednosti zúročit při práci chůvy, ale nemáte potřebné osvědčení o Vašem vzdělání v tomto oboru? Vykonejte jednu zkoušku a získáte celostátně platný certifikát, na jehož základě můžete také zažádat o živnostenský list a podnikat! Práce s dětmi je pro mnohé radost, tak proč nemít práci, která Vás bude bavit? Pokud se obáváte, že nemáte potřebné znalosti pro úspěšné vykonání zkoušky, můžete využít také přípravný kurz, kde je zkouška již zahrnuta v ceně!

Zkoušku z profesní kvalifikace pořádá Středisko vzdělávání s.r.o. na základě udělení autorizace Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR podle zákona č.179/2006 Sb., o uznávání výsledků dalšího vzdělávání. Jedná se o státní zkoušku před autorizovanou osobou. Složením zkoušky PK Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky 69-017-M absolvent prokazuje získání odborných kompetencí k výkonu povolání chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, které jsou uvedeny ve kvalifikačním standardu Národní soustavy kvalifikací.

Kontakt

URL kurzu: http://www.vsostrava.com/kurz/chuva-pro-deti-ostrava
Pořadatel: Středisko vzdělávání s.r.o.
Telefon: 775791340
E-mail: info@vsostrava.com
Web: http://www.vsostrava.com

Konání kurzu:

1. máje 11, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Dotaz na další termín (0) již proběhl 2018 Apr 4, cena: ¤ 10,472.00 trvání: 4.4.-22.6.2018: Po, St, Pá (15:30-19:30) web: http://www.vsostrava.com/kurz/chuva-pro-deti-ostravaUložte si kurzy, které vás zajímají, mezi oblíbené položky anebo přímo do svého osobního plánu profesního rozvoje.

Zaregistrujte se zdarma

Kde kurzy probíhají?

Zdroj informací

info@vsostrava.com | Informace přidány: 2018 Mar 9 09:38:55